Juryrooster

 

Datum

Tijd

Wedstrijd

Tafel

14-9-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – ZVDO’74 Da1

Mark, Pascal, Bram

14-9-2019

20:15

De Zuidwesthoek H1 – Aegir H1

Riordan, Sascha, Melissa

05-10-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – De Vennen Da2

Lars, Jacco, Quinten

05-10-2019

20:15

De Zuidwesthoek H1 – AquAmigos H2

Carolien, Sarah, Quinten

19-10-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – SBC-2000 Da2

Wouter, Mark, Renko

19-10-2019

20:15

De Zuidwesthoek H1 – De Waranda H3

Sascha, Melissa, Femke

02-11-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – Gorgo Da1

Pascal, Bram, Luuk

02-11-2019

20:15

De Zuidwesthoek H1 – Dio H1

Riordan, Carolien, Joy

16-11-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – De Warande Da2

Connie, Kim, Bram

30-11-2019

19:30

De Zuidwesthoek H1 – ZPC De Zeeuwse Kust H2

Monique, Els, Joy

07-12-2019

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – Gorgo Da1

Connie, Kim, Megan

11-01-2020

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – De Warande Da2

Jacco, Mark, Pascal

11-01-2020

20:15

De Zuidwesthoek H1 – BZ&PC H1

Femke, Sascha, Joy

01-02-2020

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – De Punderman Da1

Kim, Bram, Jacco

01-02-2020

20:15

De Zuidwesthoek H1 – SBC-2000 H4

Kim, Connie, Melissa

15-02-2020

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – TRB-RES Da2

Bram, Wouter, Luuk

15-02-2020

20:15

De Zuidwesthoek H1 – Dio H2

Riordan, Carolien, Sascha

07-03-2020

19:30

De Zuidwesthoek Da1 – De Punderman Da1

Jacco, Lars, Renko

07-03-2020

20:15

De Zuidwesthoek H1 – DBD H3

Sascha, Femke, Joy

21-03-2020

19:30

De Zuidwesthoek H1 – De Schelde H2

Kim, Monique, Megan

04-04-2020

19:30

De Zuidwesthoek Da1 - TRB-RES Da2

Kim, Connie, Els

18-04-2020

20:15

De Zuidwesthoek H1 - SBC-2000 H3

Joy, Monique, Megan

 

Als je verhinderd bent op de ingedeelde data, zelf voor vervangen of switch zorgen. Mocht dit niet lukken dan graag aan Joy laten weten.

 

Let op : Zorg dat je per seizoen minimaal 2x achter de tafel zit anders vervalt de W-official geldigheid en dient opnieuw examen te worden afgelegd.

 

Onze W-officials :

Alcalá, R.                                 Crins, B.                                  Gelten-Boshouwers, M

Draai, J.A. van der                     Gelten, L.                                 Jensen, S.

Kerschot, K.                              Kerschot, S.                              Kramer, M.

Lamot, Q.                                 Leeuwen, J. van                         Prenger, H.M.

Put, P.H. van                            Schepper, C. de                         Verheijen, F.V.

Verhulst, M.                             Middag, L                                Jonk, W.

Verdult, P.